Bebeklikte veya çocukluk çağının ilk başlarında ortaya çıkan vücut hareketlerini ve kas koordinasyonunu kalıcı şekilde etkileyen nörogelişimsel bir bozukluktur.

Serebral Palsi’nin tamamen iyileştirilmesi mümkün değildir, tedavi genellikle becerilerini geliştirir. Genel olarak, tedavi ne kadar erken başlarsa çocukların gelişimsel yetersizliklerinin üstesinden gelme şansları ya da onları zorlayan görevlerin altından kalkmak için yeni yollar öğrenme şansları o kadar yüksek olur. Eğitimi ve tedavisi muhakkak alanında uzman bir ekiple devam ettirilmelidir.

Basamak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ücretsiz değerlendirme seansına katılarak çocuğunuzun durumu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Seansa katılmak için aşağıdaki başvuru formunu doldurun sizi arayalım;

Ümraniye/ÇekmeköyAtaşehir

Ayrıca (0216) 639 0 100 numaralı telefonumuzdan 09:00 – 18:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. Basamak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ümraniye/Çekmeköy (Çekmeköy metro durağının hemen yanında) ve Ataşehir şubeleriyle hizmetinizde.