Gizlilik Politikası

Web sitemizi ziyaret etmeniz ve web sitemizden yararlanmanız durumunda elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı burada açıklanmaktadır. Web sitemizi ziyaret etmekle Gizlilik politikasında belirlenen şartları kabul etmektesiniz.

 

Kullanıcılarımızla ilgili elde ettiğimiz bilgiler gizlilikle korunmaktadır. Bu bilgilere ancak şirket personeli veya şirket tarafından yetkilendirilmiş kişilerce ulaşılabilmektedir. Web sitesi üzerinden form doldurarak veya e-posta, telefon, sosyal medya gibi mecralar üzerinden elde edilen bilgiler tamamen kullanıcı isteğiyle tarafımıza sağlanan bilgilerdir. Verilen bilgilerin doğruluğundan ve güncelliğinden kullanıcı sorumludur. (0216) 639 0 100 numaralı telefonu arayarak iletişim izninizle alakalı izni geri alma veya güncelleme taleplerinizi bildirebilirsiniz.

 

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında çerezler olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla daha önce sitemize yaptığınız ziyaretlerden bilgiler edinilir. İsterseniz bu özelliği kısıtlayabilir veya tamamen etkisiz hale getirebilirsiniz.