Basamak Özel Eğitim Merkezi (Ümraniye/Çekmeköy)
Madenler Mah. Berrak Sok. No:8 Ümraniye, İstanbul
(Çekmeköy Metro Durağı Karşısı)
(0216) 639 0 100(0546) 639 0 100

Basamak Özel Eğitim Merkezi (Ataşehir)
Ferhatpaşa Mah. Ferhatpaşa Yolu Sok. No:83 Ataşehir, İstanbul
(0216) 639 0 100(0546) 639 0 100

Ümraniye/Çekmeköy Şubesi Konumu

Ümraniye/Çekmeköy Şubesine Toplu taşıma ile ulaşım:

Otobüs ile gelirken Şile otoyolu üzerinde Madenler İETT durağında inmelisiniz. İndikten sonra yaklaşık 100 m. yürüme mesafesi bulunmaktadır.

Metro ile gelirken Çekmeköy metro durağında inmelisiniz. Metro durağından çıktıktan sonra yolun hemen karşısında Basamak Özel Eğitim’i göreceksiniz.

Ümraniye/Çekmeköy Şubesine Özel aracınızla ulaşım:

Ümraniye tarafından geliş:

Öncelikle Şile otoyoluna ulaşım sağlayın. Şile otoyolunda, Şile istikametinde Madenler tabelasını takip edin. Madenler/Çekmeköy/Çamlık tabelasını gördüğünüzde bu tabelayı takip ederek çatallanan yolda sağdan devam edin ve yan yola girin. 220 m. devam ettikten sonra sağınızda Citröen bayisini göreceksiniz. Citröen bayisini geçtikten bir sonraki sokaktan (Berrak sokak) içeri girin. Sokağa girdiğinizde hemen sağda Basamak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi binasını göreceksiniz.

Şile tarafından geliş:

Öncelikle Şile otoyoluna ulaşım sağlayın. Şile otoyolunda, Ümraniye istikametinde Madenler tabelasını takip edin. Çekmeköy/Çamlık/Madenler tabelasını gördüğünüzde bu tabelayı takip ederek çatallanan yolda sağdan devam edin ve yan yola girin. 750 m. devam ettikten sonra U dönüşü yapın. U dönüşünü tamamladıktan hemen sonra sağa dönerek Gülkurusu sokağa girin. Sokağın sonundan sağa dönün ve sonra tekrar sağa dönerek Berrak sokağa girin. Basamak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi binasını solda göreceksiniz.

Ataşehir Şubesi Konumu

BİZE YAZIN